Glukomannan 3000

Glukomannan 3000 to jeden z rodzajów błonnika, który jest bardzo popularny na rynku Glukomannan 3000farmaceutycznym. Pisze o nim codzienna prasa, polecają go lekarze, głośno o nim na forach internetowych. Suplement cieszy się dobrymi opiniami, jest pozytywnie rozpatrzony przez EFSA.

Glukomannan 3000… na wilczy apetyt, oczyszczenie organizmu, przemianę materii – jednym słowem 3w1!

Systematyczna kuracja tym preparatem pomaga uporać się z wielkim apetytem. Ciągły brak uczucia sytości może być spowodowany stosowaniem diety niskoenergetycznej, zmianami hormonalnymi, stresem, niedoborem witamin. Duży wpływ ma także nieregularna pora spożywanych posiłków, warto sobie je rozplanować o jednakowych godzinach. Glukomannan 3000 zmniejsza apetyt niezależnie od przyczyny, która go powoduje. W efekcie jemy mniejsze porcje, nie podjadamy między posiłkami i nie chce nam się sięgać po łakocie. Suplement pomaga wytrwać w diecie i silnej woli. W jaki sposób działa ten środek? Zmniejsza potrzebę jedzenia, ponieważ podnosi poziom serotoniny w mózgu, który jest właśnie odpowiedzialny za tą potrzebę. Niedobór tego hormonu wpływa na większe łaknienie.

glukomannan 3000

Zawarty w suplemencie błonnik, odpowiada również za uczucie pełności oraz dodatkowo wpływa na przemianę materii. Organizm zaczyna oczyszczać się z nagromadzonych substancji trujących. Toksyny, które wchłaniane są do organizmu są zazwyczaj niezależne od nas. Przyjmujemy je poprzez niewłaściwe odżywianie, palenie papierosów, nadużywanie leków czy doświadczanie codziennego stresu. Kumulacja złogów prowadzi do nadwagi oraz poważnych chorób cywilizacyjnych. Oczyszczenie organizmu powinnyśmy robić systematycznie, aby bronić się przed negatywnymi skutkami. Przyjmuje się, że dziennie człowiek jest w stanie przyjąć klika gramów tych substancji, przeliczając na roczną statystykę jest to wynik w kilogramach. Jeśli poziom stężenia toksyn nie podnosi się, a organizm pracuje prawidłowo to zostaną one usunięte w określonym tempie. Jeśli dostarczymy ich więcej niż organizm jest w stanie ich usunąć wtedy zaczyna się problem.

Glukomannan 3000 zwalcza zaparcia. Długotrwałe zaleganie resztek pokarmowych w jelitach wpływa na złe samopoczucie, wzdęcia, gazy w najgorszym przypadku wywołuje raka. Problem z wypróżnianiem może także przyczyniać się do hemoroidów.